Mikroświatowa Unia Piłkarska - informacje

Rysunek


Szanowni Państwo, po raz kolejny dostąpiłem zaszczytu by z nieskrywaną dumą poinformować cały Pollin, iż w dniu dzisiejszym oficjalnie rozpoczynamy procedurę składania kandydatur na organizację XXVI Mistrzostw Mikroświata (Mundialu) w piłce nożnej.
Zawody odbędą się w pierwszym kwartale przyszłego roku. To wydarzenie, które przyciąga uwagę sporej rzeszy obserwatorów mikronacyjnych i kibiców, stanowi także wyjątkową okazję do promowania sportu oraz budowania międzynarodowej współpracy i przyjaźni.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane kraje do składania swoich ofert na organizację tego prestiżowego turnieju. Oferty mogą być składane w dowolnej formie. Miłym akcentem byłoby gdyby zawierały wszystkie niezbędne informacje dotyczące planowanej infrastruktury, zaplecza logistycznego oraz promocji wydarzenia.

Termin składania ofert mija 13 lipca bieżącego roku. Po tym terminie wszystkie złożone kandydatury zostaną poddane ocenie, a następnie przejdziemy do etapu głosowania. Głosowanie odbędzie się w dniach od 15 do 31 lipca. Przypominamy, że w procesie głosowania uczestniczą trenerzy, którzy pełnią rolę delegatów krajowych wszystkich reprezentacji narodowych. To oni, w imieniu swoich drużyn, zdecydują, które państwo będzie miało zaszczyt gościć najlepszych piłkarzy z całego mikroświata.

Organizacja Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej to nie tylko wielkie wyróżnienie, ale również ogromna odpowiedzialność. Wymaga doskonałej koordynacji, współpracy na wielu poziomach oraz zaangażowania zarówno ze strony władz krajowych, jak i lokalnych społeczności. Dlatego zachęcamy wszystkie potencjalne kraje-gospodarzy do przedstawienia szczegółowych i przemyślanych ofert, które pokażą, że są one gotowe sprostać temu wyzwaniu.

Zachęcamy do aktywnego udziału w procesie aplikacyjnym i życzymy powodzenia wszystkim potencjalnym organizatorom. Niech zwycięży najlepsza kandydatura, która zapewni niezapomniane emocje sportowe i wspaniałe wspomnienia dla kibiców na całym świecie.

Ze sportowym pozdrowieniem,
’Samozwańczy Sekretarz’ Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, admin MUP w systemie Xpert11,
H.W.Grüner[
Heinz-Werner Grüner
Siobraux Courva-Yebana   
Heinz-Werner Grüner
2024-06-13 21:42:52

Odpowiedz
Rysunek


Koniec zgłaszania kandydatur nastąpił w dniu wczorajszym, a już jutro rozpoczniemy głosowanie na organizatora XXVI Mistrzostw Mikroświata, tzw. Mundialu.
Początkowo zgłosiły się aż cztery oferty organizacyjne, ale jak to w życiu bywa ’konkrety’ otrzymaliśmy od dwóch.
W grze o prawo bycia gospodarzem Mundialu pozostały zatem Osiek i Voxland!

Pierwsza opcja jest o tyle ’egzotyczna’, że Najjaśniejsze Arcybiskupstwo Miasta Osiek i Jego Okręgu to część minecraftowego mikroświata zwanego Kompasem. Ten jednak po dyplomatycznych zabiegach właśnie Osieczan stał się częścią Pollinu i dzięki temu uzyskał pełne prawo uczestnictwa, a co za tym idzie i organizacji chociażby takiej imprezy jak Mundial.
Druga opcja pochodzi o Królestwa Voxlandu. To nacja, która początkowo była niezauważana, ale po zmianach na tronie i sporym ’rebrandingu’ wizualnym i kulturowym stała się jedną z bardziej znanych i coraz śmielej podążających do przodu mikronacji.
Osiecką opcję należy wiązać głównie z osobami Piwskiego Sroczyńskiego i Argoza Obstgartena, a voxlandzką z Anastasią Windsachen, Krzysztofem Windsor-Windsachen, a także z racji pełnionej funkcji, z Joahimem II.

Poniżej, zapraszam do zapoznania się z ofertami i tym co zostało nam przedstawione przez obie oferty gospodarzy.

W związku z tym, żeby nie być posądzony o stronniczość, o kolejności wyświetlenia linków zadecydował...alfabet.
A tak wyglądają zgłoszenia kandydatów na gospodarza następnych MM.


OSIEKVOXLAND


(Obie oferty dostępne w wersji PDF)
Heinz-Werner Grüner
nikt nie polubił wypowiedzi
Heinz-Werner Grüner
2024-07-14 20:42:49

Odpowiedz
Rysunek

Ostatnie przypomnienie o głosowaniu (z racji realnego urlopu).

A jak wygląda obecna sytuacja?

Gdzie powinny odbyć się XXVI Mistrzostwa Mikroświata w piłce nożnej?
NAJJAŚNIEJSZE ARCYBISKUPSTWO MIASTA OSIEK i JEGO OKRĘGU - (OSIEK) [60%]
KRÓLESTWO VOXLANDU - (VOXLAND) [40%]
Liczba głosów: 15Ponad połowa delegatów-trenerów już zadecydowała. 15 z 27 z nich przyczyniło się do tego, że na czele jest na razie Osiek i jego innowacyjne ’minecraftowe’ podejście. To jednak nie koniec, wchodzimy w decydującą fazę głosowania. A do kiedy ono potrwa? Przypominam, że trenerzy-delegaci mogą wybierać opcje do końca dnia 31 lipca.
Nie zostawiaj tego innym - wybierz sam!
Heinz-Werner Grüner
nikt nie polubił wypowiedzi
Heinz-Werner Grüner
2024-07-23 09:05:26

Odpowiedz
Nowa wypowiedź